Jan 2nd تغییر آدرس پنل سرورهای مجازی

با سلام و احترامبا توجه به تغییر پنل عزیزانی که قبلا از آدرس 162.223.93.2 استفاده میکردند، ب اطلاع می رسانیم از تاریخ 95/10/13 امکان استفاده از پنل فقط در آدرس زیر وجود دارد.http://panelvps.xyzموفق و پیروز باشید بیشتر »

Oct 18th اصلاح قوانین کاربری

با سلام و احترامبا توجه به وجود تناقصاتی در بخش قوانین و کامل نبودن این بخش، قوانین کاربری سایت مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت. مستدعی است کاربران عزیز ضمن مطالعه و رعایت موارد، امکان ارائه ... بیشتر »

Sep 15th سرورهای مجازی با آی پی از 13 کشور مختلف

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسب عیدهای قربان و غدیر، به استحضار کاربران می رسانیم آفر جدید ویژه ای از پرتو سرور قابل ارائه می باشد.لطفا توجه داشته باشید که مجموعه پرتو سرور دارای نماد 2 ستاره از ... بیشتر »

Jul 18th تخفیف ویژه برای مشتریان وفادار

با سلام و احترابا توجه به اضافه شدن سرور جدید دانلود و همینطور قدردانی از تمام مشتریان و کاربران عزیزی که از پرتو سرور، سرویس فعال (هر سرویسی) دارند، تخفیف با مقدار 100 درصد در نظر گرفته شده است ... بیشتر »

Jul 5th تخفیف عید فطر

ضمن عرض سلام و تبریک به مناسب عید سعید فطر با توجه به عید بزرگ و سعید فطر به استحضار می رسانیم برای روز عید و تمام سرویس های زیر 50 درصد تخفیف به صورت ماهانه در نظر گرفته شده است تا عزیزان ضمن بهره ... بیشتر »

Jun 12th نمایندگی فروش سرور مجازی

با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات با توجه به اضافه شدن سرور جدید به مجموعه پرتو سرور و اعلام رضایت مشتریان از کیفیت سرورها و همینطور درخواست های دوستان عزیز، قصد ارائه نمایندگی ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution